NOKTA IPTV BAYİLİK BAŞVURU VE KULLANIM DETAYLARI
Kurallarımıza uyduğunuz ve saygı duyduğunuz sürece sizleri de iş ortağımız olarak görmekten memnuniyet ve mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz!

SİZE AİT ALAN ADI:
Bayimiz olduğunuz andan itibaren NOKTA IPTV size istediğiniz alan adını (domain) kayıt edecektir.
Kurallarımıza uyduğunuz ve saygı duyduğunuz sürece sizleri de iş ortağımız olarak görmekten memnuniyet ve mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz!

SİZE AİT ALAN ADI:
Bayimiz olduğunuz andan itibaren NOKTA IPTV size istediğiniz alan adını (domain) kayıt edecektir.
ÜCRETLENDİRME:
Bayi giriş paketi 1,000 TL dir.Yaptığınız satışlar TL sistemi ile panelinizden hesaplanmaktadır.
6 Aylık bir üyelik satışı yaptığınızda panelinizden 60 TL Kredi 12 Aylık bir üyelik yaptığınızda 100 TL Kredi hesabınızdan düşecektir. Krediniz tükendikçe sistem yöneticilerine talep açarak ve ödeme yaparak kredi satın alabilirsiniz. Krediniz, ödemeniz sonrası 10 dakika içerisinde panelinize eklenecektir.
Örneğin hesabınızda 1,200 TL Krediniz var ise 20 Adet 6 Aylık Üyelik satışı yapabilirsiniz. 1000 TL Kredi ile 10 adet 12 Aylık Üyelik satışı yapabilirsiniz.

Önemli NOT : Bir bayi 3 Ay içerisinde en az 1,000 TL kredi eklemek zorundadır.

Bayimiz olmadan önce en az 1,000 TL Kredi geri ödemesiz satın almak zorunluluğunuz vardır. Satın alacağınız bu kredi kullanıcılar oluşturmanız için hesabınıza tanımlanacaktır. Bayilik Fiyatlandırması konusunda, Kredi fiyatlarımızı +90 530 449 26 61 WhatsApp Numaramızdan , Canlı destek ekibimizden veya info@noktaiptv.com adresine e-mail yolu ile öğrenebilirsiniz.

ÜYELİK PAKETLERİ:
Her bayimiz için geçerli olan standart üyelik paketleri aşağıdaki gibidir.
2 SAAT TEST FULL PAKET (0 Kredi)
2 SAAT TEST FULL PAKET +18 (? Kredi)
24 SAAT TEST +18 (? Kredi)
24 SAAT TEST FULL PAKET +18 (? Kredi)
3 AY FULL PAKET (30 TL)
3 AY FULL PAKET +18 (30 TL)
6 AY FULL PAKET (60 TL)
6 AY FULL PAKET +18 (60 TL)
12 AY FULL PAKET (100 TL)
12 AY FULL PAKET +18 KANALLAR (100 TL)
Bayi panelinizden bir kullanıcı hesabı oluşturduğunuzda yukarıdaki paketlerden birini seçmelisiniz. TEST paketlerimiz tamamen ücretsizdir herhangi bir kredi kesintisi olmayacaktır. Seçtiğiniz diğer paketlerin ücreti kredinizden düşecektir. (Örneğin ; 3 Aylık Paket sattığınızda 30 TL , 6 Aylık paket sattığınızda hesabınızdan 60 TL otomatik olarak düşecektir.)
BAYİLİK PANELİ:
Bayimiz olduktan sonra NOKTAIPTV müşterilerinizi oluşturmanız için bayi panel girişi bilgilerini sizinle paylaşacaktır. Bayi Panelinizden yapabilceğiniz bir çok işlem mevcuttur. Bu işlemlerle ilgili NOKTAIPTV Ekibi size gerekli desteği sağlayacağından emin olabilirsiniz. Kullanıcı oluşturmak, Yönetmek, İstatistikler, Cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi bir çok işlemi sistem yöneticisi olarak gerçekleştirebilirsiniz.Her bayimizin kendine özel bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bayi Paneli sayesinde 7/24 kolaylıkla satış yapabilirsiniz.